Kontakt
Základní organizace ČSV Nechanice
  Raabova 110
  50315   Nechanice
  tel.: +420 605 222 286
 
 Události
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
QR code

MEDOVÁ SNÍDANĚ a HLASOVANÍ

  • Přidáno: 22.01.2018   |   1 čtení / zobrazení
MEDOVÁ SNÍDANĚ a PRAVIDLA SOUTĚŽE HLASOVANÍ O NEJLEPŠÍ MED A MEDOVINU 
 
MEDOVÁ SNÍDANĚ    

Od 9:00 do 10:30h máte možnost ochutnat zdarma výbornou Medová snídani - najdete ji  naproti vstupu hlavní brány - zámecké nádvoří 
Pro medovou snídaní jsme záměrně zvolili Pastový květový med. Asi se ptáte proč právě tenhle med a né jiný druh medu ? Protože právě tenhle med je speciálně upravený do pastové konzistence řízenou krystalizací. Med je zpracován pouze mechanicky, bez jakýkoliv přísad. Proto je to plnohodnotný med, který si uchovává všechny svoje cenné látky  a již dále nekrystalizuje. Pastový med je skvělou volbou pro vyváženou snídani, která Vám a Vašim dětem dodá vitaminy, enzymy, bílkoviny a minerální látky. Snadno je ideální ,,pomazánkou na pečivo,, snadno se roztírá, ale zároveň tak neteče a přitom zůstává vždy měkký a vláčný.
PRAVIDLA SOUTĚŽE HLASOVANÍ O NEJLEPŠÍ MED A MEDOVINU 

Součástí vstupenky jste obdrželi hlasovací lístek s kterým máte možnost hlasovat v soutěží o nelepši med a medovinu.
Hlasování probíhá naproti vstupu hlavní brány - zámecké nádvoříkde na stánku můžete všechny medy a medoviny ochutnat od  9h do 14h. Po ochutnání vyberete, který ochutnávaný vzorek Vám chutnal nejlíp a otrhnete hlasovací lístek ze vstupenky a napíšete naň jeho číslo vzorku medu nebo medoviny a vhodíte ho do hlasovací schránky na stánku. Od 15:30h na hlavním nádvoří -  na pódiu bude probíhat  Vyhlášení výsledků o nejlepší med a medovinu. 
Srdečně Vás zveme na vyhlášení výsledků. 
V průběhu akce Medových slavností můžete ochutnat různé gastronomické speciality z medu například Medovou zmrzlinu nebo Medové pivo. 
    Momentálně není k dispozici žádný komentář

    přidat komentář